O společnosti

Historie společnosti Společnost v roce 2008 a 2009 převzala do výroby velmi kvalitní a mnohaletým provozem prověřené antény společnosti ADMET, kterou vedl p. Zuska. Společnost si i nadále klade za cíl vyrábět antény, které budou vynikat především kvalitou a spolehlivostí.

Neustálými investicemi do vývoje stále držíme na špičce v oboru. Například většinu vývoje u antén pro 2,4 GHz odvedl p.Ing Macoun, který má více než 40 let zkušeností s vývojem antén všech druhů a typů. Současně neustále dokupujeme měřící techniku a další přístrojové vybavení tak, aby naše pracoviště byla připravena na nové trendy. Díky dynamickému vývojovému týmu můžeme u zákazníků uspokojovat i nevšední potřeby a každému věnovat individuální péči. Je nám zcela cizí praxe mnoha konkurenčních firem, kdy uvedené údaje mají ke skutečným parametrům velmi daleko. V případě zájmu jsme schopni k anténě dodat i měřící protokol, čímž má zákazník naprostou jistotu co si kupuje.

Náš sortiment zcela úmyslně nabízí pouze několik málo typů, které však pokrývyjí téměř všechny potřeby zákazníků. Díky omezenému sortimentu jsme schopni na každému typu antény věnovat veliké úsilí a předložit tak zákazníkovi opravdu velmi kvalitní výrobek. Když by jste si náhodou mysleli, že nemáme anténu vhodnou právě pro Vás, tak nám neváhejte napsat. Rádi také poskytneme jakékoliv konzultace ohledně antén.