Sektorové

 • Stránky: 1
 • ASH14/5G

  Antény 5 GHz » Sektorové

  ASH14/5G je sektorová anténa s horizontální polarizací, vhodná pro základnové stanice přístupových bodů lokálních bezdrátových sítí, pracujících v pásmu 5 GHz. Vyzařovací charakteristiky 120° v horizontální rovině a 16° ve vertikální rovině velmi dobře vyhovují danému účelu. Anténa vykazuje v celém pracovním kmitočtovém rozsahu velmi dobré přizpůsobení (viz diagram činitele odrazu) a konstantní zisk. 

   

   

  Ceny jsou bez DPH

  Cena:1056.00
 • ASV14

  Antény 5 GHz » Sektorové

  ASV14 je sektorová anténa s vertikállní polarizací, vhodná pro základnové stanice přístupových bodů lokálních bezdrátových sítí, pracujících v pásmu 5 GHz. Vyzařovací charakteristiky 120° v horizontální rovině a 16° ve vertikální rovině velmi dobře vyhovují danému účelu. Anténa vykazuje v celém pracovním kmitočtovém rozsahu velmi dobré přizpůsobení (viz diagram činitele odrazu) a konstantní zisk.
  Cena:1056.00
 • ASH13

  Antény 5 GHz » Sektorové

  ASH13 je sektorová anténa s horizontální polarizací, vhodná pro základnové stanice přístupových bodů lokálních bezdrátových sítí, pracujících v pásmu 5 GHz. Vyzařovací charakteristiky 120° v horizontální rovině a 16° ve vertikální rovině (viz vyzařovací diagramy) velmi dobře vyhovují danému účelu. Anténa vykazuje v celém pracovním kmitočtovém rozsahu velmi dobré přizpůsobení (viz diagram činitele odrazu) a konstantní zisk.  

   

  Ceny jsou bez DPH

  Cena:984.00
 • ASH15

  Antény 5 GHz » Sektorové

  ASH15/5G je sektorová anténa s horizontální polarizací, vhodná pro základnové stanice přístupových , pracujících v pásmu 5 GHz. Anténa vykazuje v celém pracovním kmitočtovém rozsahu velmi dobré přizpůsobení (viz diagram činitele odrazu) a konstantní zisk.
  Cena:948.00
 • Stránky: 1